Starvsfólk

Anna Maria á Lakjuni, lærari (AML)

Serlærari og leiðari á førleikastovuni

anna.m.lakjuni@skulin.fo

Tel. 737393

Anja Samuelsen, lærari (AS)

anja.s.samuelsen@skulin.fo

Tel. 217848

Anja Norðoy, lærari (AN)

anja.olsen@skulin.fo

Tel. 257587

Anna Elisabeth Gøte, lærari (AEG)

anna.elisabeth.goethe@skulin.fo

Tel. 592394

Assa Færø, lærari (AS) 

assa.faeroe@skulin.fo

Beinta Persdóttir Jacobsen, lærari (BPJ)

beinta.jacobsen@skulin.fo

Tel. 591652

Beinta Vang, lærari (BV)

Serlærari

beinta.vang@skulin.fo

Tel. 226789

Bergljót Rond, lærari (BR)

Skúlavegleiðari og álitisfólk

t-postur

Tel. 226979

Bergur Joensen, lærari (BJ)

Bókavørður

bergur.joensen@skulin.fo

Tel. 285420

Bjarni Ziska, lærari (BZ)

bjarni.ziska.dahl@skulin.fo

Tel. 222265

Charlotta Thorsteinson, lærari (ChT)

Orðblindalærari

charlotta.thorsteinsson@skulin.fo

Tel. 282690

Dánjal Danielsen, lærari (DD)

danjal.danielsen@skulin.fo

Tel. 227178

 

 

Durid Færø, lærari (DF)

durid.faeroe@skulin.fo

Tel. 227176

Elisabeth Joensen (Betta), lærari (EJo)

elisabeth.joensen@skulin.fo 

Tel. 286060

Elsa Maria Lorentzen, lærari (EML)

Elsa.Maria.Lorentzen@skulin.fo

Tel. 225360

Eyðbjørn Jacobsen, lærari (EyJ)

Telduvørður og starvsfólkaumboð í skúlastýrinum

eydbjoern.jacobsen@skulin.fo

Tel. 210160

Eyðstein Poulsen, lærari (EyP)

ep2311m3@skulin.fo

Tel. 217014

Erikka Elttør, lærari (EE)

ee1905y8@skulin.fo

Tel.

Gunrið Kalsberg, lærari (GK)

Bókavørður

gunrid.kallsberg@skulin.fo

Tel. 229060

Hanna Ovadóttir, lærari (HO)

hanna.magnusson@skulin.fo

Tel. 268391

 

Hjørdis Hávarsá, lærari (HH) 

hjoerdis.havarsa@skulin.fo

Tel. 507391

Heini Ziska Dahl

heini.z.dahl@skulin.fo

Tel. 218886

Inga S. Jensen, lærari (IJ)

inga.s.jensen@skulin.fo

Tel. 283015

Jákup Jacobsen, lærari (JáJ)

jakup.e.jacobsen@skulin.fo

Tel. 220012

Jákup N. Mikkelsen, lærari (JM)

jakup.n.mikkelsen@skulin.fo

Tel. 214180

Jona Højsted, lærari (JoH)

jona.hoejsted@skulin.fo

Tel. 220840

Jónfríð Foldbo, lærari (JF)

Bókavørður

jonfrid.foldbo@skulin.fo

Tel. 743369

Jóhanna Vest, námsfrøðingur

Teldupostur:

Tel:

Jórun Høgnesen, lærari (JHø)

jorunh@olivant.fo 

Tel. 215450

Lydia Joensen, lærari (LJ)

lydia.joensen@skulin.fo 

Tel. 224224

Katja Kjartansdóttir, lærari (KK)

Bókavørður

katja.kjartansdottir@skulin.fo

Tel. 288040

Karl Martin Samuelsen, námsfr.

Teldupostur:

Tel: 

Kristoffur Jakobsen

Teldupostur:

Tel:

Maria Norðoy, lærari (MN)

Støddfrøđisvegleiđari

maria.nordoy@skulin.fo

 Tel. 223842

Malan H. Hansen, lærari (MH) 

malan.hansen@skulin.fo

Tel. 252431

Margretha Hansen, lærari

Tel: 504056

Petur Páll Mikkelsen, lærari (PPM)

petur.pall.mikkelsen@skulin.fo

 

Petra Sjóstein, lærari

petra.sjostein@skulin.fo

Tel: 

Sonja í Gong, lærari (SíG)

sg0208f4@skulin.fo

Tel. 215797

Sigrid Arge, lærari (SA)

sm2702n2@skulin.fo

Tel. 281881

Tina Purkhús, lærari (TP)

Skúlavegleiðari

tina.purkhus@skulin.fo

Tel. 228777

Steintór Rasmussen, lærari (SR) 

steintor.rasmussen@skulin.fo

Tel. 210406

Kirstin Joensen, lærari (KJ)

AKT-lærari

kirsten.joensen@skulin.fo

Tel. 257340

Unnur Sjúrðardóttir Fonn, lærari (UF)

unnur.fonn@skulin.fo

Tel. 217554

Maria Isaksen, lærari (MTI)

Lesivegleiðari

maria.isaksen@skulin.fo

Tel. 757077

Sonja úr Fugloy, lærari (SúF)

sonja.ur.fugloy@skulin.fo

Tel. 287172

Emil Jacobsen, lærari (EJ)

emil.jacobsen@skulin.fo

Tel. 272370

Simona Johannesen, lærari (SJ)

Orðblindalærari

simona.johannesen@skulin.fo

Tel. 756684

 

Selma Larsen, lærari (SL)

selma.larsen@skulin.fo

Tel. 221969

Selma Høgnesen, lærari (SH)

selma.hognesen@skulin.fo

Tel. 271212

 

Hanna Y. Sólbjørg, lærari (HYS)

Skúlavegleiðari

hanna.y.solbjoerg@skulin.fo

Tel. 595376

Tóra við Keldu, lærari (TvK)

hjarta@kallnet.fo

Tel. 517373

Berit Norðoy, lærari (BN)

KT-vørður

berit.nordoy@skulin.fo 

Tel. 599616

Guttorm Matras, lærari (GM)

guttorm.matras@skulin.fo

Tel. 285220

Marianna Skarðenni Poulsen, lærari (MSP)

Lesivegleiðari

marianna.poulsen@skulin.fo 

Tel. 757115

Carten W. Andersen, lærari (CA)

carten.w.andersen@skulin.fo

Tel. 274124

Lina Magnussen, lærari (LM)

lina.magnussen@skulin.fo

Tel. 224745

Linda Laksafoss, lærari (LL)

linda.laksafoss@skulin.fo

Tel. 752707

Sólva Ingvardsdóttir Højgaard, námsfrøðingur

Teldupostur: sh3003u4@skulin.fo

Tel:

Súsanna Buelund Hanusardóttir, lærari

Teldupostur:

Tel:

 

Unnur Didriksen, lærari (UD)

unnur.lassen@skulin.fo

Tel. 276691

Maria Isaksen, lærari (MaI) 

maria.isaksen.s2@skulin.fo

Tel. 258647

Maria Ziska, lærari (MZ)

mz0705j8@skulin.fo 

Tel. 252290

Elsebeth í Brekkuni, námsfrøðingur (EíB)

elsebeth.i.brekkuni@skulin.fo

Tel. 229009

Ragnhild Ellingsgaard, lærari (RE)

ragnhild.ellingsgaard@gmail.com 

Tel. 270626

Elsebeth K. Jacobsen, námsfrøðingur

elsebeth.jacobsen@skulin.fo

Tel. 225056

 

Gunhild Arge, námsfrøðingur

gunhild.arge@skulin.fo

Tel. 584152

 

Marjun Klakkstein, námsfrøðingur

 marjun.klakkstein@skulin.fo

 Tel. 215300

Torfinnur Hentze, lærari (TH)

KT-vørður

torfinnur.hentze@skulin.fo

Tel. 226605

Johannes Klakk, lærari (JK)

jk1508v9@skulin.fo