Starvsfólk

Kjartan Sleire

tlf. 258338

 

 

Andrias Magnussen, lærari (AM)

Teldupostur

Tlf. nr.: 226096

Linda Sørensen

teldupostur

Ann Mari á Lakjuni, lærari (AML)

teldupostur

Tel. 737393

Kjartan Sleire

Tlf. 258338

Anja Samuelsen, lærari (AS)

anja.s.samuelsen@skulin.fo

Tlf. 217848

Anna Elisabeth Gøte, lærari (AEG)

anna.elisabeth.goethe@skulin.fo

Beinta Persdóttir Jacobsen, lærari (BPJ)

beinta.jacobsen@skulin.fo

 

Beinta Vang, lærari (BV)

beinta.vang@skulin.fo

Bergur Joensen, lærari og bókavørður (BJ)

bergur.joensen@skulin.fo

Charlotta Thorsteinson, lærari og

lesivegleiðari (CT)

charlotta.thorsteinsson@skulin.fo

Tlf. nr. 282690

Durid Færø, lærari (DF)

durid.feroe@skulin.fo

Dánjal Danielsen, lærari (DD)

22 71 78

teldupostur

 

 

Elisabeth Joensen (Betta), lærari (EJo)

elisabeth.joensen@skulin.fo 

Elsa Maria Lorentzen, lærari (EML)

Elsa.Maria.Lorentzen@skulin.fo

Tlf: 225360

Eyðbjørn Jacobsen, lærari, KT-vørður og skúlastýrisumboð (EyJ)

Teldupostur

Gunrið Kalsberg, lærari (GK)

Tlf. 229060

gunrid.kallsberg@skulin.fo

Hanna Ovadóttir, lærari (HO)

hanna.magnusson@skulin.fo

 

Hjørdis Hávarsá, lærari (HH)  

Tlf: 507391

hjordis.havarsa@gmail.com

Jákup Jacobsen, lærari (JáJ)

jakup.e.jacobsen@skulin.fo

Jákup N. Mikkelsen, lærari (JM)

jakup.n.mikkelsen@skulin.fo

Jona Højsted, lærari og álitsfólk (JoH)

Teldupostur: jona.hoejsted@skulin.fo

Jónfríð Foldbo, lærari (JF)

jonfrid.foldbo@skulin.fo

Tlf. 743369

Jórun Høgnesen, lærari (JHø)

jorunh@olivant.fo  

Lydia Joensen, lærari (LJ)

lydia.joensen@skulin.fo 224224

Katja Kjartansdóttir, lærari (KK)

katja.kjartansdottir@skulin.fo

Petur Páll Mikkelsen, lærari (PPM)

teldupostur: petur.pall.mikkelsen@skulin.fo

Maria Norðoy, lærari (MN)

maria.nordoy@skulin.fo

 

Malan H. Hansen, lærari (MH)

Teldupostur: malan.hansen@skulin.fo

Tlf. 252431

Sonja í Gong, lærari (SíG)

Teldupostur

Tina Purkhús, lærari og skúlavegleiðari (TP)

Tlf. 228 777

tina.purkhus@skulin.fo

Steintór Rasmussen, lærari (SR)

steintor.rasmussen@skulin.fo

Kirstin Joensen, lærari (KJ)

kirsten.joensen@skulin.fo

Unnur Sjúrðardóttir Fonn, lærari (UF)

tlf 217554

unnur.fonn@skulin.fo

Maria Isaksen, lærari og lesivegleiðari (MI)

Teldupostur

Mai Breckmann (MB)

mai.breckmann@skulin.fo

Elmar Krosstein, lærari (EK)

elmar.krosstein@skulin.fo

Tlf 277020

Vitalia Black, lærari (VB)

Teldupostur

 vitalia.black@skulin.fo

 

Zacharias Hammer, lærari (ZH)

zacharias.hammer@skulin.fo

Emil Jacobsen, lærari (EJ)

emil.joensen@skulin.fo

Súni í Hjøllum, lærari (SíH)

suni@nes.fo

tlf. 266450

Simona Johannesen, lærari (SJ)

tlf 756684

teldupostur: simona.johannesen@skulin.fo

 

Hanna Y. Sólbjørg, lærari og skúlavegleiðari (HYS)

Tlf. 59 53 76

hanna.y.solbjoerg@skulin.fo

Elsebeth Vilhelm, lærari og serlærari (EV)

tlf. 743117 

elsebeth.vilhelm@skulin.fo

 

Bina Klakkstein, lærari (BK)

jacobina.klakstein@skulin.fo

Arne Jensen, lærari (AJ)

arne.jensen@skulin.fo

Inga S Jensen, lærari (IJ)

inga.s.jensen@skulin.fo

Randi Biskopstø, lærari (RB)

randi.biskopstø@skulin.fo

Jógvan Brim Joensen, lærari (JBJ)

jogvan.brim.joensen@skulin.fo

Tóra við Keldu, lærari (TvK)

Teldupostur: hjarta@kallnet.fo
Telefon: 517373

Berit Norðoy, lærari og KT-vørður (BN)

berit.nordoy@skulin.fo 

Telefon: 599616

Guttorm Matras, lærari (GM)

Teldupostur

Anna E. Mikkelsen, lærari og bókavørður (AEM)

anna.e.mikkelsen@skulin.fo

Tlf. 223560

 

Marianna Skarðenni Poulsen, lærari og lesivegleiðari (MSP)

Telefon: 757115

Teldupostur: marianna.poulsen@skulin.fo 

Carten W Andersen, lærari (CA)

carten.w.andersen@skulin.fo

Lina Magnussen, lærari (LM)

mailto:lina.magnussen@skulin.fo

Linda Laksafoss, lærari (LL)

linda.laksafoss@skulin.fo

Karl Johan Thomsen, lærari (KJT)

karl.johan.thomsen@skulin.fo

Jákup Dion Frederiksen, lærari (JDF)

jakup.dion.frederiksen@skulin.fo

 

Unnur D Lassen, lærari (UL)

unnur.lassen@skulin.fo

Assa Færø, lærari (AS)

assa.faeroe@skulin.fo

Maria Isaksen, lærari (MaI)

maria.soerensen@skulin.fo

Elsebeth í Brekkuni, námsfrøðingur (EíB)

tel. 229009

elsebeth.i.brekkuni@skulin.fo

Ragnhild Ellingsgaard, lærari (RE)

Telefon: 27 06 26

Teldupostur: ragnhild.ellingsgaard@gmail.com 

Johan Henriksen, lærari (JHe)'

johan.henriksen@skulin.fo

Elsebeth K. Jacobsen, námsfrøðingur

elsebeth.k.jacobsen@skulin.fo

 

Gunhild Arge, Námsfrøðingur

gunhild.arge@skulin.fo

tlf. 584152

 

Marjun Klakkstein, námsfrøðingur

 teldupostur: marjun.klakkstein@skulin.fo

 tlf: 215300

Torfinnur Hentze, KT-vørður

tel. 226605

torfinnur.hentze@skulin.fo