SEINASTA AV SKÚLATRØÐ
VÍS FLEIRI TÍÐINDI
27. juni 2024
Skúlaflokkar góvu stuðul til Team Rynkeby
20. juni 2024
Fráfaringarløta fyri Vagn Foldbo, skúlastjóra
20. juni 2024
Floksmyndir til próvhandina
VÍS FLEIRI NÆMINGAINNLEGG

Miðmáli í skúlanum mánadagin 16. juni.

At hava við:

eitt skorið rugbreyð - Eva

eitt stórt skorið fransbreyð - Gurli

eitt stórt skorið fransbreyð - Jógvan

eitt stórt skorið fransbreyð - Hanna Lilja

1 pk smør - Samuel

1 pk smør - Døgg

1 pk kókað egg - Rógvi

1 pk kókað egg - Aleks

1 pk sjokopálegg - Petur

2 pk súrepla juice - Tóra

2 pk multi juice - Franklin

1 pk piparpylsu - Gabriella

2 agurk (skorið í skivur) - Bjarni

2 piparfrukt (skornar) - Elisabeth

2 pk cherrytomat - Torgerð

1 pk livurpostei Sofía

1 pk rullupylsu - Kristoffur

1 pk víndrúur - Sigrid Rún

1 pk víndrúur - Aron

4 surepli (skorið) - Marner

4 bananir - Heidi

2 pk hamburgarrygg - Malan

1 remulada og 1 mayonaise - Emma

1 pk eingangskoppar - Liam

1 pk eingangstallerkar - Jónhard

 

 

 

 

Vika 30 - 2024

Mánadagur
22. juli
Týsdagur
23. juli
Mikudagur
24. juli
Hósdagur
25. juli
Fríggjadagur
26. juli

Bjarni framførdi við sínum violin-spæli til morgunsang hósdagin í síðstu viku.

Kristoffur og Aleks høvdu eina rubiscube kapping í morgunsanginum

Tóra læs eina søgu upp í morgunsanginum hjá grunddeildini

Petur spælir guitar í morgunsanginum hjá grunddeildini

Tónleikaframførsla

Vit hava ymisk innsløg í morgunsanginum í innskúlingini. Í morgun spældi Hanna Lilja fitta sangin “Gódan morgun ketta mín”, á violin, og tad ljóðadi so sera væl.

Góðu tit

 

Lús gongur í flokkinum, so kembið væl heima!

Lesið faldarin um lús.

 

Gigni_Kunning Lus.pdf

 

 

1. B Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur
08:00 - 08:45 Føroyskt  Føroyskt Støddfrøði Føroyskt Føroyskt
08:45 - 09:20 Føroyskt Føroyskt Støddfrøði Føroyskt Føroyskt
09:45 - 10:30 Støddfrøði Ítróttur Føroyskt Støddfrøði Føroyskt
10:30 - 11:15 Støddfrøði Ítróttur Føroyskt Evning Støddfrøði
11:15 - 11:35 Matarsteðgur Matarsteðgur Matarsteðgur Matarsteðgur Matarsteðgur
11:45 - 12:30 Kristni Støddfrøði Heimstaðarlæra Heimstaðarlæra  
12:30 - 13:15          
13:25 - 14:10    

 

   
14:10 - 14:55    

 

   

Flokslærarar:

Sonja í Gong: Føroyskt, kristni, evning og tvílærari í støddfrøði

Anna Maria á Lakjuni: Støddfrøði, evning og tvílærari í føroyskum 

 

Elsa Maria Lorenzen: Heimstaðarlæra 

Stuðlar í flokkinum: Charlotta Leth Jensen og Monika Sharp

 

Ítróttur: Selma Høgnesen, Beinta P. Jacobsen, Anna Maria á Lakjuni, Carsten W. Andersen og Bjarni Ziska Dahl

 

 

1.b fyrsta skúladag

Góðu tit

 

Um tit ynskja at biðja barni tykkara frí í fleiri enn tveir dagar, eiga tit at spyrja skúlastjóran um loyvi. Sendið ein teldupost til skulatrod@skulin.fo.